Resort Zelená Laguna

Resort Zelená Laguna najdete nedaleko Poreče (necelých 5 kilometrů) a nabízí nevyčerpatelné množství nejrůznějších aktivit. Zejména děti se budou cítit jako v ráji. Denně pro ně animátoři připravují pestrý program v bazénech a na hřištích.

I dospělí sportovní nadšenci mají v komplexu z čeho vybírat. Posuďte sami: tenis, volejbal, ping-pong, minigolf, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, skútry, výlety na kole po místních cyklostezkách, trasy pro in-line brusle, fakultativní výlety či disco.

Pláže jsou přírodní i upravené, místy skály, místy oblázky, pozvolné i strmé klesání břehů. Jsou na nich sprchy i WC, občerstvení a kiosky, volejbalová hřiště. Koupání je vhodné i pro děti. Na plážích kempu Bijela Uvala vlaje Blue fee - Modrá vlajka (ocenění čistoty pláží). Každoročně jsou zdejší pláže zařazovány mezi nejčistější na Jadranu. Teplota vody již v červnu dosahuje 20° C. V letních měsících až 27° C.

Přímo v resortu je zdravotní středisko včetně stomatologie. Do nedaleké Poreče vozí turisty vlak nebo loď. Příjemná je také procházka kolem pobřeží.